Szkolenia

Wsparcie techniczne i możliwość pogłębiania wiedzy to nieodłączne elementy działalności profesjonalistów. Dołącz do naszego zespołu Profesjonalnych Instalatorów i skorzystaj z możliwości, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Skorzystaj ze specjalnie przygotowanych szkoleń technicznych i dołącz do grupy Autoryzowanych Instalatorów i Serwisantów GoHeat! Przygotowaliśmy dla Ciebie salę szkoleniową z pracującymi urządzeniami w oparciu o pompy ciepła Athena oraz produkty z katalogu technicznego GoHeat a także dostęp do uzyskania niezbędnych uprawnień i kwalifikacji!

Sala szkoleniowa GoHeat Leszno

Autoryzowany Instalator MONOBLOK (AI)

Jeśli chcesz poszerzyć swój zakres działalności Instalatorskiej o nowe i profesjonalne produkty, jakimi są pompy ciepła powietrze-woda Athena R32 Monoblok lub dopiero zacząć przygodę z tym rodzajem urządzeń grzewczych, to szkolenie Autoryzowany Instalator jest właśnie dla Ciebie.

W ramach szkolenia certyfikującego uzyskasz indywidualne wsparcie i wiedzę w zakresie doboru pomp ciepła, podstaw i wymagań dotyczących instalacji hydraulicznej, zasad montażu i podłączania urządzenia oraz wyposażenia peryferyjnego, działania i konfiguracji sterownika podstawowego oraz rozszerzonego, poznasz strukturę serwisu i zasady pierwszego uruchomienia oraz dołączysz do zespołu Profesjonalnych Instalatorów. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz indywidualny Certyfikat Autoryzowanego Instalatora.

Autoryzowany Instalator SPLIT (AI)

Jeśli chcesz poszerzyć swój zakres działalności Instalatorskiej o nowe i profesjonalne produkty, jakimi są pompy ciepła powietrze-woda Athena R32 Split lub zdobyć uprawnienia i dopiero zacząć przygodę z tym rodzajem urządzeń grzewczych, to szkolenie Autoryzowany Instalator w połączeniu ze szkoleniem certyfikującym F-gaz jest właśnie dla Ciebie.

W ramach szkolenia certyfikującego uzyskasz indywidualne wsparcie i wiedzę w zakresie doboru pomp ciepła, podstaw i wymagań dotyczących instalacji hydraulicznej, zasad montażu i podłączania urządzenia oraz wyposażenia peryferyjnego, działania i konfiguracji sterownika podstawowego oraz rozszerzonego, poznasz strukturę serwisu i zasady pierwszego uruchomienia oraz dołączysz do zespołu Profesjonalnych Instalatorów. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz indywidualny Certyfikat Autoryzowanego Instalatora oraz wsparcie w zdobyciu niezbędnych uprawnień do montażu i pracy z jednostkami typu split.

Praktyczne szkolenie F-gaz i certyfikacja UDT

To szkolenie, które pozwala uzyskać praktyczną widzę, umiejętności i uprawnienia f-gaz, będące formalnym elementem kompetencji osób zajmujących się ingerencją w układ chłodniczy urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych a także pomp ciepła typu split. To pierwszy stopień do samodzielnej pracy z tymi urządzeniami, który otwiera możliwość spełnienia dalszych wymogów formalnych w zakresie sprzedaży pomp ciepła typu split dla klientów indywidualnych. Ten program realizujemy we współpracy z firmą Atum Sp. z o.o., zapewniając naszym Uczestnikom specjalnie przygotowane warunki.

Autoryzowany Serwis Gwarancyjny (ASG)

Jeśli chcesz poszerzyć swój zakres działalności Instalatorskiej o część serwisową i wykonywać pierwsze uruchomienia serwisowe nowych i profesjonalnych produktów, jakimi są pompy ciepła powietrze-woda Athena R32 Monoblok i Split, posiadasz niezbędną wiedzę, narzędzia i uprawnienia i chcesz wykonywać okresowe przeglądy gwarancyjne pomp ciepła to szkolenie Autoryzowany Serwis Gwarancyjny (ASG) jest właśnie dla Ciebie.

W ramach szkolenia certyfikującego uzyskasz indywidualne wsparcie i wiedzę techniczną w zakresie serwisowym, zasady weryfikacji montażu i podłączania urządzeń, zasady działania i konfiguracji sterowników, poznasz strukturę serwisu, zasady rozliczeń i obieg dokumentacji czy zasady pierwszego uruchomienia. Dołączysz do zespołu Profesjonalnych Instalatorów i ogólnopolskiej struktury Autoryzowanych Serwisów Gwarancyjnych GoHeat. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz dostęp do dokumentacji technicznej i wsparcia technicznego producenta, Umowę Serwisową, Autoryzację oraz indywidualny Certyfikat Autoryzowanego Serwisu Gwarancyjnego.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie podstawowym

Szkolenie teoretyczne i praktyczne do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w zakresie podstawowym
Ten element poszerzania wiedzy i umiejętności to przygotowanie Uczestnika w zakresie teoretycznym i praktycznym do eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w podstawowym i niezbędnym zakresie. Uprawnienia energetyczne G1 są niezbędnymi kwalifikacjami do wykonywania instalacji i obsługi urządzeń wytwarzających, przetwarzających, przesyłających i zużywających energię elektryczną, w tym także prawidłowego montażu, podłączania i uruchamiania pomp ciepła. Ten program realizujemy we współpracy z firmą Atum Sp. z o.o., zapewniając naszym Uczestnikom specjalnie przygotowane warunki.

Copyright © 2023 Goheat Sp. z o.o All right reserved.